Zjawisko Nadprzyrodzone uchwycone w Big Brother Polska? (NAGRANIE)

Big Brother po wielu latach przerwy powrócił do telewizji. Jest to reality show, w który grupa nieznanych sobie osób zostaje zamknięta w domu i pod okiem kamer i przez kilka miesięcy muszą zmagać się z codziennymi sprawami jak obgadywanie, gotowanie, sprzątanie, tęsknota, miłość itd. Uczestnicy muszą też ze sobą współpracować, gdyż Wielki Brat przydziela im zadania, które muszą wykonywać by zdobyć fundusze na zakupy i inne przywileje. Wszystko w NAGRANIU poniżej:

W tym roku mamy sporo indywidualności np. Łukasza Darłaka, który zdobył tyle samo przeciwników, co zwolenników. Jest także Justyna, która jest weganką, Bartek który zajmuje się rapowanie i miał bardzo mroczną przeszłość, czy Maciek, który został usunięty z programu. Program polega na tym, że co tydzień przeprowadzane są nominacje w czasie których uczestnicy muszą wskazać dwie osoby, które ich zdaniem powinny opuścić dom Wielkiego Brata. Potem ten kto zdobył najwięcej głosów widzów odpada… Jednak tym razem nie chodzi o głosy widzów, czy rozterki sercowe, ale tajemniczą postać, która wzbudziła sporo kontrowersji.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Ksiądz na lekcji religii poniża gejów! Jego słowa przerażają (NAGRANIE)

nie Maj 12 , 2019
Dziś o wyjątkowym i trudnym dla mnie wydarzeniu. To zdarzenie na długi czas sprawiło, że przestałem ufać ludziom, a wręcz utraciłem do nich zaufanie do takiego stopnia, że przestałem się im zwierzać i opowiadać o moim życiu. Wszystko w FILMIE poniżej: Tolerancja to trudny temat, a jej brak często odbierany […]