Ksiądz na lekcji religii poniża gejów! Jego słowa przerażają (NAGRANIE)

Dziś o wyjątkowym i trudnym dla mnie wydarzeniu. To zdarzenie na długi czas sprawiło, że przestałem ufać ludziom, a wręcz utraciłem do nich zaufanie do takiego stopnia, że przestałem się im zwierzać i opowiadać o moim życiu. Wszystko w FILMIE poniżej:

Tolerancja to trudny temat, a jej brak często odbierany jest jako bezsensowny temat, który jest sztuczny i wymyślony. Tymczasem mnóstwo osób każdego dnia jest obrażonych, szykanowanych i wyśmiewanych tylko dlatego, że są trochę inny niż większość społeczeństwa. Na takie zachowania nigdy nie powinnyśmy pozwalać i to nie ważne czy chodzi o orientację, kolor skóry, inny wygląd zewnętrzny, czy choćby głupie okulary, które dla wielu osób mogą być powodem, by kogoś zaatakować. O tym wszystkim będzie film. Zapraszam.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Tajemnica Polski ujawniona w Biblii? (NAGRANIE)

śr Maj 15 , 2019
Polska od dawna jest niezwykle łączona z wiarą katolicką. I choć z roku na rok coraz bardziej spada ilość osób o tym wyznaniu to, jednak faktem jest, że w Polsce jest mnóstwo osób, które przynajmniej w okresie świąt wybierają się do Kościoła, co jakiś czas przyjmują komunię świętą, chodzą do […]