Anioł nagrany w telewizji na żywo?

Od dziecka ogrom ludzi jest uczonych, że nawet w najtrudniejszych chwilach opiekę nad nami sprawuje Anioł Stróż, który jest naszym strażnikiem, ale też przyjacielem, któremu możemy powiedzieć o najskrytszych problemach, sekretach, ale tez czasem poprosić jeśli mocno czegoś pragniemy. Czy jednak Anioły istnieją w rzeczywistości? Dziś przedstawimy Wam nagrania, które być może to udowadniają. Jedno z nich zostało nagrane w czasie programu na żywo w telewizji, a inne zostało pokazane w znanej stacji:

Na tym nagraniu początkowo nie widać nic szczególnego. Zwykłe, normalne życie. Ludzie śpieszą się do swoich spraw, na ulicach widać różne pojazdy. Nie ma tutaj nic szczególnego. Jednak jeśli przyjrzymy się bliżej zauważymy tajemniczą, białą postać?

Biblia wspomina o trzech Aniołach z imienia: Gabrielu, co po hebrajsku znaczy Bóg jest moją mocą. Rafale, czyli Bóg uzdrawia i Michale czyli Któż jak Bóg. I choć Anioły kojarzą nam się wyłącznie z religiami monoteistycznymi to, jednak istoty będące pośrednikami między bogami a ludźmi występowały też np. w religii Starożytnego Egiptu.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.