Ewelina Lisowska ujawnia, czy należy do satanistycznej sekty Illuminati? (NAGRANIE)

Illuminati to według teorii spiskowych tajemnicza grupa, która potajemnie dąży do przejęcia świata. W ich szeregach jest mnóstwo polityków, gwiazd i innych wpływowych ludzi. Często w teledyskach czy filmach mają umieszczać swoje symbole takie jak jedno oko, czy szachownice. Wszystko wyjaśnione w nagraniu poniżej:

Niektórzy uważają, że w wielu filmach mamy nawet zapowiedzi tego co dopiero ma się stać jak WTC. Wiele gwiazd czasami bardziej konkretnie, a czasami mniej mogło mówić o Illuminati np. Madonna, która na swoim albumie Rebel Heart umieściła piosenkę o tytule właśnie Illuminati, która może zadziwiać. Ewelina Lisowska także w sposób jawny wspomniała o Illuminati i masonach.

Wśród gwiazd posądzanych o należenie do Illuminati jest nie tylko Madonna, ale też Britney Spears, Rihanna, David Bowie i wielu innych piosenkarze i piosenkarek. Także raper Eminem.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

5 tajemnic w Pokemonach! Pikachu nie żyje? Ash ma 40 lat? (NAGRANIE)

śr Cze 5 , 2019
Dziś z okazji zbliżającej się premiery filmu o Pokemonach mam dla Was specjalny film.  Przedstawię Wam te najbardziej mroczne tezy o Pokemonach.  I pamiętaj jeśli nie chcesz zniszczyć sobie dziecięcych lat może lepiej nie oglądaj tego filmu: Brock i Meduza – Brock to postać czasami dość infantylna, która znana była […]