Syrena nagrana w Bałtyku (NAGRANIE)

Bałtyk zdaniem wielu osób skrywa przed nami tajemnice, których odkrycie może być czasami…

Syreny w mitologii greckiej były w połowie kobietami, a w połowie ptakami. Miały moc uwodzenia mężczyzn poprzez swój piękny śpiew. Hipnotyzowały ich, a następnie zjadały! Z czasem wygląd Syren uległ całkowitej przemianie co wyjaśnia jeden z mitów greckich których opisuję wokalną bitwę Syren z Muzami, którą te pierwsze przegrały i za karę utraciły swoje skrzydła.

Następnie Syreny ze świata nieba przeniosły się do wody i przystosowały się do życia w takim środowisku. Dalej zachowały moc hipnotyzującego śpiewy, ale ich skrzydła zostały zastąpione rybimi ogonami. I choć syreny to istoty mitologiczne to wiele osób na przestrzeni lat twierdziło, że je widziało.

W 1608 roku marynarze przemierzający Ocean Arktyczny zauważyli iż na tafli wody dryfuje kobieta. Przynajmniej w pewnym sensie, bo choć miała kobiecą twarz, piersi to jednak nie posiadała nóg tylko cętkowany rybi ogon. W 1850 roku w jeziorze Lacar mężczyzna zauważył unoszącą się nad wodą dziewczynę z rybim ogonem.W 1885 roku w okolicy wyspy Cape Breton rybacy zauważyli unoszącą się po tafli wody dziewczynę obróconą plecami. Mężczyźni byli pewni, że jest to topielec, jednak gdy zbliżyli się do ciała on zaczęło się poruszać i obróciło się. To była kobieta – wyglądała normalnie oprócz tego, że miała niezwykle długie palce. Miała też rybie ogon.

Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam jedno z nagrań, które zostało wykonane w Polsce nad Morzem Bałtyckim w okolicach Gdańska…

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Zjawisko Nadprzyrodzone na niebie w Polsce? (Zobacz NAGRANIE)

nie Cze 30 , 2019
Kilka razy już przedstawialiśmy Wam dość tajemnicze wydarzenia jakie działy się w Polsce. Przez niektórych są one uważana jako paranormalne, czy cudowne a przez innych raczej jako zbiegi okoliczności, niesprawdzone pogłoski czy plotki. Faktem jest jednak, że wiele razy w Polsce działy się rzeczy niezwykły i być może nadnaturalne. Dziś […]