5 znaków, że przeszedłeś reinkarnację! (NAGRANIE)

Reinkarnacja to cykl znany w wielu religiach. Pogląd, że po zakończeniu egzystencji dusza przechodzi w nowe ciało staje się coraz bardziej popularny i dziś nie tylko wyznawcy buddyzmu, czy hinduizmu uznają to za jedną z najbardziej prawdopodobnych scenariuszy tego, co dzieje się gdy odejdziemy. Reinkarnacja ukazuje ciągłą ewolucję, czyli fakt że jeśli w danym wcieleniu sprawdziliśmy się dobrze możemy pójść dalej i np. wcielić się w istotę jeszcze bardziej rozwiniętą.

Jeśli jednak nie nauczyliśmy się tego co należy możemy się np. cofnąć i stać się kimś mniej rozwiniętym.  Istnieją różne poglądy na temat reinkarnacji i niektórzy uważają, ze zwierzęta mogą wcielać się tylko w inne zwierzęta – podobnie jak ludzie tylko w innych ludzi. Inni znowu uważają, że zwierzę może stać się człowiekiem.  Poglądów jest wiele… Istnieję dusze stare, czyli takie które miały mnóstwo wcieleń, jak i młode czyli takie które miały tych wcieleń jeszcze niewiele lub nawet jest to ich pierwsze wcielenie. Jak więc rozpoznać czy nasza dusza przeszła już cykl reinkarnacji?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Niepokojące zdarzenia na planie serialu ALF! Aktorzy ujawnili szokującą prawdę! (NAGRANIE)

czw Lip 4 , 2019
Alf to bez wątpienia, jeden z ukochanych seriali ogromnej ilości ludzi z całego świata! Produkcja opowiada historię  kosmity, który rozbija się na dachu domu rodziny Tannerów. Od tego czasu kosmaty obcy staje się członkiem tej rodziny, a jego szalone pomysły  do dziś śmieszą ludzi. Oczywiście Alf jest zabawnym i kolorowym […]