Nurkowie zeszli do wraku Titanica! To co zobaczyli szokuje… (NAGRANIE)

Czasami niektórzy pytają się dlaczego badamy Kosmos i inne Planety, podczas gdy naszą planetę poznaliśmy w bardzo niewielkim stopniu – szczególnie jeśli chodzi tu o Morza i Oceany, które znamy w zaledwie 5 %. Faktem jest, że głębiny kryją rzeczy, które szokują, a czasem nawet przerażają. Dziś przedstawimy Wam niektóre z nich:

Żeglarze, kapitanii statków i podróżnicy od lat twierdzą, że co jakiś czas niektórzy z nich byli świadkami spotkań z tajemniczymi istotami, znanymi z mitów, legend, czy innych historii. Wśród nich mają być takie stworzenia jak syreny, krakeny, czy gigantyczne morskie węże.
Ludzie przemierzający Ocean blisko Antarktydy od dawna opowiadają historie o istocie zwanej jako Ningen. Ningen to połączenie człowieka z wielorybem. Jest to ogromna biała istota z bardzo podobną do ludzi twarzą i ciałem wieloryba, która żyje pod wodą. Niektórzy twierdzą, że Ningen powstał poprzez ewolucję istot które przystosowały się do wodnego stylu życia i to właśnie od relacji ze spotkań z nimi wzięły się historie i mity o pięknych Syrenach, czyli pół kobietach-pół rybach, które hipnotyzowały żeglarzy swoim  cudownym śpiewem po czym odbierały im życie.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.