Nagrano potwora z Loch Ness? Kamera podwodna ujawniła…

Potwór z Loch Ness to jedna z najbardziej znanych kryptyd, która ma zamieszkiwać jezioro w Wielkiej Brytanii. W 1888 roku mężczyzna imieniem Alexander MacDonald miał widzieć tą istotę i opisał ją jako salamandrę obdarzoną sierścią. Kilka lat później pewien mężczyzna z dziećmi miał ujrzeć jak ta istota wyszła z jeziora i wyglądała jak ogromna gąsienica. W 1933 roku George Spicer wraz z żoną widzieli jak ogromne, ciemnoszare stworzenie z długą szyją przepełza przez drogę. Opisali je jako podobne do ślimaka.

Temat potwora z Loch Ness w nagraniu poniżej od 0:25

Takich relacji ze spotkań z dziwną istotą z Loch Ness było oczywiście dużo więcej i nie sposób ich wszystkich wymienić. Warto wspomnieć, że wiele osób nie raz próbowało wyjaśnić fenomen tego potwora, poza najbardziej typowymi, że istota wcale nie istnieje, a wszystkie zdjęcia czy filmy są zmanipulowane.

Wielu ludzi zastanawiało się, czy potwór z Loch ness nie jest dinozaurem, a konkretnie Plezjozaurem. Niektórzy szli jeszcze dalej w swoich rozważaniach i wiązali potwora z istotą z Kosmosu. W każdym razie warto wspomnieć o najnowszym rzekomym nagraniu potwora z Loch Ness, które zostało wykonane przez podwodną kamerę.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Kobietę prześladuje duch? Wszystko nagrała kamera na komisariacie policji...

pt Wrz 13 , 2019
Od lat ludzie twierdzą, że nie tylko widzieli ducha lub jakieś jego działanie, ale nawet go sfotografowali lub nagrali. Kolejne tajemnicze nagranie z udziałem istoty która przypomina ducha zostało wykonane na komisariacie policji w Trstenik i kiedy w nocy jeden z policjantów je obejrzał przeżył prawdziwy szok. Więcej światła na […]