Nagrano potwora z Loch Ness? Kamera podwodna ujawniła…

Potwór z Loch Ness to jedna z najbardziej znanych kryptyd, która ma zamieszkiwać jezioro w Wielkiej Brytanii. W 1888 roku mężczyzna imieniem Alexander MacDonald miał widzieć tą istotę i opisał ją jako salamandrę obdarzoną sierścią. Kilka lat później pewien mężczyzna z dziećmi miał ujrzeć jak ta istota wyszła z jeziora i wyglądała jak ogromna gąsienica. W 1933 roku George Spicer wraz z żoną widzieli jak ogromne, ciemnoszare stworzenie z długą szyją przepełza przez drogę. Opisali je jako podobne do ślimaka.

Temat potwora z Loch Ness w nagraniu poniżej od 0:25

Takich relacji ze spotkań z dziwną istotą z Loch Ness było oczywiście dużo więcej i nie sposób ich wszystkich wymienić. Warto wspomnieć, że wiele osób nie raz próbowało wyjaśnić fenomen tego potwora, poza najbardziej typowymi, że istota wcale nie istnieje, a wszystkie zdjęcia czy filmy są zmanipulowane.

Wielu ludzi zastanawiało się, czy potwór z Loch ness nie jest dinozaurem, a konkretnie Plezjozaurem. Niektórzy szli jeszcze dalej w swoich rozważaniach i wiązali potwora z istotą z Kosmosu. W każdym razie warto wspomnieć o najnowszym rzekomym nagraniu potwora z Loch Ness, które zostało wykonane przez podwodną kamerę.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.