3 znaki, że nasz bliski trafił do Raju!

Kiedy odchodzi ktoś kto był nam bardzo bliski czujemy ogromny smutek, czujemy się rozbici i mamy wrażenie, ze nigdy już nic nie będzie takie jak było. Czasem jeśli jesteśmy osobami wierzącymi może pomóc nam myśl, ze po tamtej stronie nasz przyjaciel jest szczęśliwy i uzyskał spokój. Dziś przedstawimy Wam kilka oznak, że nasza bliska osoba trafiła do dobrego miejsca i jest jej tam dobrze.

Jeśli nasz bliski który odszedł śni nam się szczęśliwy, radosny i robiący to co kocha istnieje duża możliwość, że naprawdę po drugiej stronie osiągnął szczęście. Duchy mogą przychodzić do nas z prośbą o modlitwę i wtedy raczej śnią nam się w bardziej mrocznej i przykrej scenerii by zwrócić nam uwagę, że cierpią i przez to sprawić byśmy się za nich pomodlili. Jeśli jednak wcale nam się nie śnią może być tak, że ten który odszedł jest tak szczęśliwy, że trudne wspomnienie z Ziemi rozmyły się dla niego.

2.

Jeśli chodzi o zjawiska paranormalne o których czasem mówią ludzi którzy stracili bliskich to najlepiej jest tak naprawdę, jeśli wcale ich nie ma. Jeśli dusza bez problemu przeszła na drugą stronę i nie pozostaje tu na jakiś czas jako duch to nie dzieją się żadne paranormalne zdarzenia. Jeśli więc bez problemu przeszła na drugą stronę najpewniej była dobrą osobą, która była przygotowana na odejście i dlatego najprawdopodobniej trafiła w lepsze miejsce. Jeśli jednak dzieją się zjawiska paranormalne nie znaczy to od razu, że nasz bliski trafi do strasznego miejsca, a być może po prostu gdy odszedł nie był zupełnie gotowy na taki scenariusz swojego życia i nie może się pogodzić z tym, ze nie jest już żywy..

3

Niektórzy twierdzą, że Ci którzy odeszli czasem mogą wybłagać dla nas pewne łaski i pomoce. Jeśli po odejściu bliskiego w naszym życiu zaczyna się coraz lepiej dziać być może znaczy to, że nasz bliski trafił do lepszego świata i wybłagał tam dla nas piękne rzeczy.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.