Jeźdźcy Apokalipsy objawili się ludziom! Czy koniec nadchodzi? (NAGRANIE)

Czterej Jeźdźcy Apokalipsy opisani są w Apokalipsie Świętego Jana i według tych przekazów mają pojawić się między nami przez Sądem Ostatecznym. Mają oni sprowadzić na Ziemię przerażające rzeczy jak konflikty, brak pożywienia i koniec życia! Być może są oni tylko pewnymi biblijnymi symbolami wydarzeń, które zapowiedzą koniec, ale czy na pewno?

Thomas Arnold w zamku Berkeley za pomocą drona uchwycił dziwną, mglistą postać przypominającą jeźdźca na koniu! Mężczyzna wyznał, że początkowo ciężko było mu uwierzyć, że nagrał prawdziwe zjawisko paranormalne, natomiast powoli zaczął się z tym oswajać i przypomniał sobie jak kiedyś w południe rozmawiał w parku ze swoją sąsiadką – gdy wrócił do domu jego babcia powiedziała mu, że ta sąsiadka umarła dziś rano..

Warto wspomnieć, że z zamkiem Berkeley związana jest przerażająca historia o królowej Isabel, która razem ze swoim ukochanym wtrąciła męża do lochu sądząc, że szybko odejdzie z tego świata – niestety tak się nie stało, więc skazano go na koniec – delikatnie mówiąc! Od tego czasu wiele osób twierdzi, że zamek jest nawiedzony! Czy Thomas Arnold nagrał ducha mężczyzny, a może faktycznie był świadkiem ukazania się jeźdźca Apokalipsy?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment