UFO wylądowało na dachu – „Nagrałem tam dziwną istotę”

Temat UFO i obcych staje się coraz popularniejszy i dziś coraz więcej ludzi uważa istnienie obcych cywilizacji za oczywistość. Tym bardziej przez to, że pojawia się coraz więcej nagrań potwierdzonych przez rządy, które ukazują tajemnicze pojazdy o niezwykłych właściwościach.

W historii pojawia się sporo osób, które twierdzą, że zostali zabrani na statki obcych i widzieli przybyszy z obcych cywilizacji. Być może niektórzy z nich kłamią, ale czasem przedstawiają dowody, które ciężko obalić. Dokładnie tak było z małżeństwem Hill, którzy twierdzili, ze zostali porwani przez obcych ze swojego auta. By to udowodnić narysowali mapę, którą według pani Hill pokazał jej jeden z obcych. Mapa miała ukazywać skąd pochodzą te istoty. Na tamten czas mapa niestety nie pokazywała właściwie nic interesującego, ale lata później naukowiec David Sauders dokładnie przyjrzał się mapie i okazało się, że przedstawia ona konstelację Zeta Reticuli, która w czasach gdy małżeństwo Hill zostało zabrane nie była znana nauce.

Takich niezwykłych przypadków jest więcej. Z najbliższego czasu warto wspomnieć o człowieku z Wielkiej Brytanii który w czerwca 2021 roku stwierdził, że na dachu jego domu wylądowało UFO. Gdy usłyszał głośny huk wybrał się by to sprawdzić i wtedy nagrał coś bardzo dziwnego. To była niezwykła istota, a jednak to nie wszystko, bo jeszcze tego samego miesiąca kamera bezpieczeństwa nagrała jak z dachu spada coś niezwykłego. Czy to też był kosmita? Czyżby w czerwcu 2021 roku trwały jakieś masowe lądowania UFO na Ziemi?

Author: administrator

Share This Post On