Naukowcy ujawniają: Kolejny Etap Ewolucji zmieni Człowieka w coś niepokojącego! Czy Obcy to Ludzie Przyszłości? (NAGRANIE)

Jadowici ludzie. Naukowcy przekonują, że za pewien czas to określenie może nabrać zupełnie innego, jeszcze bardziej niepokojącego znaczenia. Humanoidalne węże pojawiały się w mitologiach i religiach świata. W mitologii hinduskiej występowali Nagowie czyli jadowite byty mieszkające we wnętrzu Ziemi, których dół ciała był wężowym natomiast góra ludzka. Te istoty umiały zmieniać formę. Aztekowie wierzyli np. w boga Pierzastego węza, który jest współtwórcą świata o ciele węże.. Bóg potrafił przemieniać się w człowieka.

W Biblii także mamy wspomnienie o niezwykłym wężu, który potrafił komunikować się z ludźmi. I wreszcie dochodzimy do aktualnych niezwykłych teorii w które wierzy naprawdę sporo osób na świecie.

Jest jeszcze teoria o tym, że wśród nas istnieją niezwykłe istoty. Dotyczy ona tego iż wśród nas żyją humanoidalne gady, które podobno przybyły z Kosmosu by powoli przejąć rządy na naszej planecie. Według teorii te istoty mają zdolności zmiany formy dzięki czemu mogą wyglądać jak zwykli ludzie choć tak naprawdę są łuskowatymi, ogromny stworami z ogonami. Pamiętajmy jednak że to tylko teorie, w które można wierzyć lub nie. Zdaniem niektórych ostatnia teza naukowców może jednak potwierdzać, że coś w tym wszystkim może być… Wszystko w NAGRANIU poniżej:

Author: administrator

Share This Post On