Polski badacz, który ujawnił prawdę o wnętrzu Ziemi! „Oni tam żyją, powrócą i to już…”

Czy pod Ziemią istnieje tajemnicze królestwo? Na pewno pamiętacie nasz film: We wnętrzu Ziemi żyją tajemnicze istoty. Wspominaliśmy tam o dzienniku admirała, który jak twierdzi przypadkowo wleciał do wnętrza Ziemi. Widział tam rzeczy niezwykłe. Szybko stracił kontakt radiowy z dowódcą i był zdany na samego siebie. Widział tam wymarłe zwierzę. Konkretnie chodzi tu o mamuta. Szybko został złapany w jakąś elektroniczną siatkę i zaprowadzony przed oblicza tajemniczego przywódcy. Wtedy ta istota opowiedziała mu, że zewnętrzną Ziemię czeka wiele zła, które będzie wywołane przez technologię, która zostanie źle użyta.

Przywódca tych tajemniczych istot wyznał mu, że od dawna wysyłają swoje statki na zewnętrz Ziemi by zobaczyć jak sobie radzą ludzie, czy zaczęli stawać się lepsi. Co więcej wiele razy próbowali się nawet komunikować z przywódcami na zewnętrznej Ziemi, niestety jedyne co ich spotkało to wrogość i chęć zniszczenia. Wychodzi więc na to, że przywódcy wiedzą o tych istotach, a jednak z jakiegoś powodu ukrywają prawdę?

Polski badacz powiedział sporo na temat Buddy i Jezusa? Czy wyszli Oni z wnętrza Ziemi i teraz tam przebywają? Kiedy powrócą? O tym wszystkim w NAGRANIU poniżej:

Author: administrator

Share This Post On