Donald Tusk ujawnia, dlaczego przepisał majątek na żonę! Brzmi to niepokojąco…

Ostatnio było dość głośno na temat zamieszania z majątkiem Donalda Tuska. Oczywiście głównie mówiła o tym jedna ze stacji, która miejscami można odnieść wrażenie ma obsesje na temat przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Głównie kontrowersje dotyczyły faktu, że Donald Tusk przepisał swój majątek na żonę czym według oskarżeń ma nie tylko ukrywać że jest majętny, ale i przez to przypodobać się swoim wyborcom.

Wreszcie Donald Tusk postanowił o tym opowiedzieć i wyjaśnić całą sytuację. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej wyznał iż jego żona oraz jego rodzina czuli niestety spore zagrożenie, który wynikało z ciągłej nagonki i polowania na niego co wynikało z kwestii politycznych, a wynikało to z działania PiS.

Donald Tusk wyznał, że bardzo dobrze rozumiał uczucia jakie odczuwała jego rodzina więc podjął decyzję o przepisaniu. Zrobił to by zapewnić upragnione bezpieczeństwo swojej ukochanej rodzinie, ale jego celem nie było ukrycie jakiegokolwiek majątku. Co więcej pan Tusk wyjaśnił, że dane które dotyczyły ich nieruchomości i posiadanych własności już od dwudziestu lat nie uległy zmianie, a co najważniejsze były w ogromnych ilościach opublikowane w jego majątkowych oświadczeniach i mediach w naszym kraju.

Author: administrator

Share This Post On