Człowiek, który nawiązał kontakt z Kosmitami! Jako dowód publikuje nagranie

Czy kosmici są wśród nas? Czy prawda jest ukrywana? Co roku w Polsce, ale i na całym świecie znika wiele osób i nigdy nie zostają odnalezione. Co więcej czasem tak naprawdę brakuje jakichkolwiek poszlak, co właściwie mogło się z nimi stać? Czy stało się im coś co dotyczy tego świata, a może zupełnie innego…

Jeśli przejrzymy Internet odnajdziemy mnóstwo historii ludzi, którzy twierdzą, że zostali zabrani na statek obcych. Niestety często brak jakichkolwiek dowodów choć czasem można i znaleźć perełki, czyli sprawy udokumentowane, a nawet poparte dowodami. Ostatnio przedstawialiśmy Wam sytuację ludzi, którzy twierdzili, że zostali zabrani przez UFO i ujawnili mapę, która dopiero po wielu latach zaczęła pokazywać coś niesamowitego. A dzisiejsza sprawa posiada ciekawe nagranie.

Co ciekawe człowiek, który jest na nagraniu twierdzi, że nie został zabrany przez UFO i tak naprawdę nie wie, co to nagranie przedstawia? A może obcy usunęli mu pamięć? Może manipulowano jego umysłem? Zresztą sami zobaczcie to nagranie i dajcie znać, co o tym sądzicie?

Author: administrator

Share This Post On