Światło, ognista kula i dziwna twarz na niebie – Tajemnicze zjawiska nagrane na niebie kilka dni temu!

Wielu osobom pewnie termin blue beam niezbyt wiele mówi, a jedna wśród sympatyków tajemnic jest on niezwykle popularny. Czasem ta teoria jest wyśmiewana, ale patrząc na ostatnie wydarzenia jak wiele zostało nam odebrana choćby tak bezsensowne zakazy jak wchodzenie do lasów.

Patrząc na to możemy zauważyć, że rządy mogą bardzo wiele odebrać społeczeństwu. Pytanie do czego mogą się posunąć? I właśnie na tym opiera się teoria blue beam. Na tym, że rządy dążą do kontroli społeczeństwa. Dodatkowo według tej teorii do tej kontroli posłuży im iluzja i pokazanie np. na niebie objawienia Jezusa lub kosmitów. To ma być początek by ludzie posłuchali fałszywego Boga lub obcych i dali sobą rządzić. A czy hologramy, iluzje to fikcja? Nie bo to już bardzo dostępne rzeczy i w niektórych miejscach świata pokazy naprawdę zaskakująco realnych hologramów to coś normalnego.

Czy więc należy się śmiać gdy słyszmy o projekcie blue beam? Może, ale czy na pewno jest czego… Zwłaszcza patrząc na niezwykłe nagranie wykonane kilka dni temu. Sami zobaczcie ten film

Author: administrator

Share This Post On