„Tu ukryto hybrydę człowieka i kosmity” Znany badacz UFO próbował ujawnić prawdę (NAGRANIE)

Ten badacz choć odszedł już ponad 11 lat to jego twierdzenia dalej są bardzo popularne i wiele osób bada je i próbuje udowodnić. Sitchin był badaczem, który tłumacząc sumeryjskie przekazy dawnej cywilizacji wysnuł tezę, że opisali oni przybycie obcych cywilizacji na naszą planetę. Zdaniem badacza Sumerowie pisali o istnieniu tajemniczej planety za Neptunem. Ta planeta zwie się Nibiru i co 3600 lat bardzo zbliża się do Ziemi.

Co więcej to właśnie zderzenie Nibiru z inną planetę miało dać początek istnieniu Ziemi. To na Nibiru mają mieszkać Anunnaki czyli sumeryjscy bogowie, którzy przybyli na ZIEMIĘ by szukać złota. Podobno mieli je odnaleźć w Afryce ale do wydobywania wykorzystano istotę, którą stworzono specjalnie jako swojego pracownika. Był to właśnie człowiek.

Teoria Sitchina są naprawdę niezwykłe. Warto wspomnieć, że ogrom naukowców zupełnie nie zgadza się z nimi zarzucając Sitchinowie manipulację faktami, liczne błędy i dopowiadanie sobie wielu rzeczy. W każdym razie ta postać jest bardzo popularna w środowisku osób zaineresowanych obcymi cywilizacjami. I dlatego tak warto wspomnieć o tym co świadczy, że Sitchin naprawdę bardzo mocno wierzył w swoje teorie. Pod koniec swojego życia Sitchin koniecznie chciał udowodnić ostatecznie, że obce cywilizacje istnieją i co więcej były na Ziemi. Dowodem na to miał być ten Starożytny artefakt gdzie znaleziono pozostałości tajemniczej kobiety. Wszystko o tym znalezisko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On