Czy Papież Franciszek niedługo przestanie być głową Kościoła? Jego przyjaciel skomentował sprawę (NAGRANIE)

Papież Franciszek jest głową Kościoła Katolickiego. Teoretycznie jest postacią, która powinna być autorytetem dla wszystkich członków tego Kościoła. A czy tak właśnie jest? Po części tak, po części jednak zupełnie nie. Jest ogrom katolików, którzy bardzo zgadzają się z aktualnym papieżem i uważają, że jest on wspaniałym człowiekiem, który może na nowo odbudować Kościół.

Jednak nie zmienia to faktu, że jest też bardzo wiele osób, które zupełnie się z nim nie zgadzają, a wręcz twierdzą, że to nie tylko zły człowiek, ale nawet prawdziwy koniec całego Kościoła. Według nich papież powoli wtłacza w Kościół coś mrocznego i coś co na zawsze sprawi, że stanie się kościołem diabła.

Tym bardziej warto dodać fakt o tajemniczej przepowiedni, która została wygłoszona jakiś czas temu, ale wygłosił ją nie żaden jasnowidz, ale bardzo szanowany człowiek niezwykle związany z papieżem. Czy więc czeka nas trudny czas dla Kościoła? Może być to mroczny okres, ale może zmieni wszystko na lepsze. Najlepiej czekać – Wszystko na temat tego proroctwa w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On