Polak nagrywa ANIOŁA! „Ta istota nagle stała się niewidzialna”

Anioły to tajemnicze istoty, które pojawiały się w wielu religiach. Ich najbardziej znany obraz pochodzi oczywiście z chrześcijaństwa. Biblia opisuje te istoty jak niematerialne i bezcielesne byty, które służą Bogu, choć część ich się zbuntowała. Wbrew pozorom Biblia nie wspomina, że Anioły mają skrzydła, choć np. wspomina o Serafinach, które mają skrzydła i ich zadaniem jest wielbienie Boga.

Nie wiadomo jednak czy Serafiny też są Aniołami… I choć istnienie Aniołów nie zostało udowodnione to jest wielu ludzi, którzy twierdzą, że doświadczyli widzenia Aniołów. Tak jest z mężczyzną z Wielkiej Brytanii polskiego pochodzenia, który w 2021 roku jak twierdził zaczął doświadczać spotkań z tajemniczą kobietą o pięknych skrzydłach, które lśniły silnym blaskiem. Kobieta najczęściej pojawia się w jego snach.

Widzi ją jak unosi się w powietrzu i często radzi mu lub pociesza go jeśli w jego życiu dzieje się coś trudnego.. Jak twierdzi raz ta istota powiedziała mu wprost, że jutro musi uważać na drodze. I jak wyznał ten człowiek ta przepowiednia się sprawdziła bo na drugi dzień w związku z mrocznym snem postanowił pójść zupełnie inną drogą i jak się potem okazało na tej drodze na której zwykle szedł miał miejsce pojawiło się auto które prowadził niezrównoważony człowiek i odebrał życie dwóm osobom. Czy na tym nagraniu pojawił się istota z nieba?

Author: administrator

Share This Post On