Polak twierdzi, że nagrał Pozaziemską Istotę! „Nagle stała się niewidzialna”

Wiele osób zastanawia się czy pozaziemskie istoty istnieją i jeśli tak kim są i gdzie się znajdują? Myślał o pozaziemskich istotach z góry myślimy o zielonych kosmitach. A przecież takie istoty jak duchy lub Anioły również są pozaziemskimi istotami i kto wie, czy nie są z innej planety. Anioły są niezwykłymi istotami. Biblia wiele razy je opisuje. To jeden z Aniołów miał wyznać Maryi, że to ona została wybrana na tą dzięki której przyjdzie na świat Jezus.

Od tego czasu ten człowiek był pewny, ze to nie są tylko sny i to nie są jakieś bezsensowne obrazy które tworzy jego umysł, a rzeczywiste odwiedziny przez paranormalną istotę. Mężczyzna jest głęboko wierzący i dlatego jest przekonany, że spotykał Anioła, ale warto wspomnieć, że w jego snach to stworzenie jest wyjątkowo niskie – to kobieta o wzroście i rozmiarach pisklęcia. Z tego względu wielu internautów stwierdziło, ze może to wcale ne być Anioł, a wróżka. Wróżki właśnie w mitologii opisywane są jako bardzo drobne istoty ze skrzydłami podobnie jak istota którą spotkał mężczyzna.

Według słów mężczyzny to stworzenie ma wyjątkową moc i już nie raz w snach z jego udziałem widział też bliskich ludzi, którzy odeszli z tego świata. Mężczyzna uważa, że ta istota ma dar przywoływania ludzi z tamtej strony. Przez długi czas jednak poza swymi snami i tym przypadkiem z przepowiednią nie miał żadnych dowodów, że ta istota jest realna aż do czasów w październiku 2021 roku kiedy to… Czy mężczyźnie udało się nagrać Anioła. Jak sądzicie?

Author: administrator

Share This Post On