Kobieta w telewizji na żywo ujawnia dowód, iż Ludzie Gady są na Ziemi (NAGRANIE)

Ludzie Gady, Wężowe plemię. Różnie określa się te istoty. Głównie jednak chodzi tu o są to humanoidalne istoty, które łączą cechy gadów i ludzi. Ich pochodzenie nie jest pewne. Jedna z teorii zakłada,że pochodzą oni z Kosmosu z konstelacji Smoka.Inni znowu sądzą, że są to po prostu gady które przeszły ewolucje lub ktoś połączył geny ludzi lub pozaziemskiej istoty z ziemskimi gadami i tak właśnie powstali ludzie jaszczury.

Czy jednak prawdziwa wiedza o ludziach gadach została ujawniona? Ta kobieta mieszkająca na Ukrainie od pewnego czasu staje się coraz popularniejsza w mediach zajmujących się tematykom zjawisk niewyjaśnionych. Nic dziwnego, bowiem kobieta jak twierdzi jest jednym z ludzi gadów i ujawnia kim są ludzie jaszczury i skąd się tu wzięli. Kobieta w licznych wywiadach wyznała, że należy do gatunku istot gadzich, ale wbrew pozorom nie ma nic wspólnego z ludźmi.

Kobieta ujawniła prawdziwą historię Ludzie Gadów. Kim są ludzie Gady? Kto ich stworzył? I jak bardzo wpłynęły na świat, ale i wszystkich ludzi? Ma to też wiele wspólnego z pierwszymi ludźmi i tajemniczymi zdolnościami. Co najdziwniejsze w pewnej chwil w czasie wywiadu z tą kobietą dzieje się coś naprawdę niezwykłego. Zresztą zobaczcie sami w nagraniu:

Author: administrator

Share This Post On