Regulamin

Regulamin portalu Zjawiska Niewyjaśnione:

  1. Portal Zjawiska Niewyjaśnione, jego fanpage i kanał youtube służą wymianie poglądów, doświadczeń i zdań na dany temat, dotyczący artykułu. Wypowiedzi nie zawsze muszą być długie, ale muszą zawierać jakieś przesłanie i wyjaśnienie, a nie zwykłe hasło typu Nie zgadzam się, czy Bzdura. Powinny być, także zrozumiałe dla każdego.
  2. Korzystanie z artykułów, czy filmów na nim zawartych jest całkowicie bezpłatne.
  3. Kategorycznie zabronione jest używanie na stronie, fanpagu, czy kanale słów wulgarnych, dyskryminujących kogokolwiek, materiałów i słów niecenzuralnych i łamiących dobre obyczaje, czy innych treści, łamiących polskie prawo.
  4. Zabronione jest, także obrażanie i atakowanie – zarówno nas jak i któregokolwiek z użytkowników lub jego zdania na dany temat. Można się, oczywiście z czymś nie zgadzać, ale zawsze prosimy o kulturę.
  5. Zabronione jest, także umieszczanie na portalu lub fanapagu odnośników, chyba, że za naszą zgodą.
  6. Złamanie któregokolwiek z punktów będzie skutkowało 1 ostrzeżeniem, natomiast za drugim razem dany użytkownik zostanie zablokowany na stałe. Chyba, że sprawa będzie naprawdę poważna wtedy osoba zostanie od razu usunięta.
  7. Każdy komentarz – zarówno na stronie, fanpage jak i portalu youtube musi zostać przez nas wcześniej zatwierdzony.
  8. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub wprowadzenia dodatkowych punktów regulaminu, oczywiście po wcześniejszym powiadomieniu użytkowników.
  9. Wszelkie prawa autorskie, zarówno dotyczące artykułów jak i filmów przysługują twórcom strony Zjawiska Niewyjaśnione, a ich wykorzystanie jest całkowicie zabronione – chyba że za zgodą autorów.