Przerażające przepowiednie, które ujawniły zamachy z 11 września. Przed czym jeszcze ostrzegają?

Historii, związanych z tajemniczą organizacją zwaną jako Illuminati znaleźć można w sieci całe mnóstwo – Ta jednak poruszyła szczególnie wiele osób, a nawet obdarzyła ich pewnością, że coś takiego jak sekty władające po cichu Ziemią naprawdę istnieją! Mowa o  Stevie Jacksonie, czyli amerykańskim projektancie gier fabularnych i karcianych, który w latach 80 stworzył bardzo interesujące karty do gry…

I choć dotąd podane wydarzenia nie wydają się niczym szczególnym to wystarczyło poczekać jakiś czas, a do domu pana Jacksona zawitali mili panowie z Tajnych Służb Stanów Zjednoczonych, którzy skonfiskowali mu cały jego sprzęt i dokumenty! Powodem tego miało być rzekome hakerstwo Steva, którego karty niebezpiecznie odnosiły się do wydarzeń, które miały się dopiero rozegrać, a o których nastaniu mogli wiedzieć, jedynie najwyżej postawieni członkowie Illuminati. Cała sprawa zakończyła się w sądzie, gdzie twórca niewinnej karcianej gry stanął jako oskarżony o wykradanie tajnych informacji rządowych i co ciekawe wygrał proces, jednak ostatecznie walka doszczętnie pochłonęła jego finanse!

Jakimś, jednak cudem Steve Jackson opublikował w końcu grę w 1995 roku i nazwał ją Illuminati, a Ona szybko stała się prawdziwym hitem, w którym dzieciaki za pomocą mrocznych kart, przedstawiających zamachy, epidemie, czy manipulowanie umysłami ludzi walczyły o dominację i przejęcie władzy  w tym apokaliptycznym świecie!

Istotnie nie ma się, co dziwić, że karty te spotkały się w dzisiejszym świecie z takimi kontrowersjami. Przecież, jeśli na nie wszystkie spojrzeć to nie wydają się one zwykłymi głupawymi obrazkami, ale dosłownie przepowiedniami, które zaczynają już zbierać swoje żniwo. Epidemie, redukcja osób wykształconych i inteligentnych, którzy mogli by walczyć ze spiskami,a zamiast tego giną przez wprowadzenie eutanazji, popularyzowanie aborcji i antykoncepcji, promowanie życia bez zobowiązań. Największy, jednak szok można przeżyć gdy spojrzy się na kartę przedstawiającą dwa ogromne budynki, z których jeden z nich ulega wybuchowi, co bez wątpienia może budzić niemałe skojarzenia z atakiem terrorystycznym z 11 września. Podobnie zresztą jak karta z Pentagonem, która również wygląda dziwnie znajomo….

A, Wy co sądzicie o całej sprawie? Wierzycie, że faktycznie może być to prawda, a owe karty przedstawiają plany tajnych sekt, czy może jednak zupełnie w to nie wierzycie? Warto również zwrócić uwagę na fakt, że jeśli karty Jacksona faktycznie nie były niczym szczególnym to po co do jego domu zapukali agenci i oskarżono go o wykradanie informacji? Zobaczcie te przerażające karty na nagraniu!

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment