Ognisty Krzyż pojawia się nad R0SJĄ – Telewizja Ujawnia Nagranie

Czy wypełniają się przepowiednie zapowiadające czasy ostateczne? Matka Boska to z pewnością najbardziej zaufana  przez wielu postać, wiążąca się z religią chrześcijańską. Ludzie czują do niej zaufanie przede wszystkim przez fakt, że musiała Ona przeżywać podobne problemy na Ziemi jak My, ale także dlatego, że po prostu była Ona matką, która kojarzy Nam się z ciepłem, miłością i przywiązaniem! Nic, więc dziwnego, że zdaniem wielu osób Maryja tak często objawia się ludziom, by przekazać niezwykle ważne wartości i przestrzec nas przed wszelkimi  problemami. 

Pierwsze z nich zdarzyło się  w grudniu 1947 roku, kiedy to Ida Peerdeman ujrzała przed sobą świetlistą, kobiecą postać Matki Bożej, która pokazała dziewczynie palcem chmury. Właśnie w tym czasie Maryja rzekła, że wszyscy Oni odejdą w potopie, po czym zmaterializowała parującą wodę i ukazała jej świat bez życia, które leżały pośród ciemności. Następny obraz, jaki zobaczyła Ida to cmenatrzysko  z masą krzyży, które bardzo szybko zaczęły upadać jeden po drugim – zupełnie jakby Ziemia zaczęła się trząść. Gdy ujrzymy ten świat brak pieniędzy czy inflacja będą niczym.

Również  mroczne, a zarazem niezwykłe było objawienie w klasztorze w Yuza­wa­dai , kiedy to pewna zakonnica była pogrążona w żarliwej modlitwie, a przed jej obliczem ukazał się ogromny, anielski byt, po czym figura Matki Boskiej, znajdującej się w klasztorze zupełnie niespodziewanie zaczęła się poruszać – jakby ktoś Ją ożywił! Maryja ostrzegła wtedy zakonnicę przez niewyobrażalnym złem, skierowaną w stronę ludzi, która będzie o wiele mroczniejsze od potopu i objawi się w postaci  płomieni z nieba, które usunie zarówno ludzi złych jak i tych dobrych. Tajemnicze zjawisko nagrane nad krajem zastanawia – Czy to znak konfliktu, który aktualnie trwa? Czy ten polityk zmienił świat na gorsze?

 

Author: administrator

Share This Post On

3 komentarze

Submit a Comment