Przerażające przekazy Matki Boskiej dla świata! „Ludzi spotka kara…”

O

Matka Boska to z pewnością najbardziej zaufana  przez wielu postać, wiążąca się z religią chrześcijańską. Ludzie czują do niej zaufanie przede wszystkim przez fakt, że musiała Ona przeżywać podobne problemy na Ziemi jak My, ale także dlatego, że po prostu była Ona matką, która kojarzy Nam się z ciepłem, miłością i przywiązaniem! Nic, więc dziwnego, że zdaniem wielu osób Maryja tak często objawia się ludziom, by przekazać niezwykle ważne wartości i przestrzec nas przed wszelkimi  problemami. Dziś przedstawimy Wam dwa mniej znane, ale również niezwykle ważne przekazy od Matki Boga dla świata….. Przekazy są bardzo mało znane. Pyanie tylko dlaczego. Może dlatego że jedno z nich mówi wprost, że demon wkroczy do samego Kościoła… Zreszta posłuchajcie sami

Pierwsze z nich zdarzyło się  w grudniu 1947 roku, kiedy to Ida Peerdeman ujrzała przed sobą świetlistą, kobiecą postać Matki Bożej, która pokazała dziewczynie palcem chmury. Właśnie w tym czasie Maryja rzekła, że wszyscy Oni zginą w potopie, po czym zmaterializowała parującą wodę i ukazała jej świat bez życia z porozrzucanymi na ziemi częściami ciał ludzkich, które leżały pośród ciemności. Następny obraz, jaki zobaczyła Ida to cmenatrzysko  z masą krzyży, które bardzo szybko zaczęły upadać jeden po drugim – zupełnie jakby Ziemia zaczęła się trząść.

Również  mroczne, a zarazem niezwykłe było objawienie w klasztorze w Yuza­wa­dai , kiedy to pewna zakonnica była pogrążona w żarliwej modlitwie, a przed jej obliczem ukazał się ogromny, anielski byt, po czym figura Matki Boskiej, znajdującej się w klasztorze zupełnie niespodziewanie zaczęła się poruszać – jakby ktoś Ją ożywił! Maryja ostrzegła wtedy zakonnicę przez niewyobrażalnym złem, skierowaną w stronę ludzi, która będzie o wiele mroczniejsze od potopu i objawi się w postaci  płomieni z nieba, które usunie zarówno ludzi złych jak i tych dobrych. Ten niewyobrażalny płomień nie zniszczy, jednak wszystkich i niektórych zachowa przy życiu – jednak będą Oni tak samotni i zostawieni sami sobie, że zapragną podzielić los tych którzy odeszli. Matka Boska zapowiedziała, także wejście szatana do chrześcijańskiej świątyni i zniszczenie jej od środka rozmaitymi sztuczkami.To, jednak nie wszystko bowiem około rok później po całym wydarzeniu ta sama figurka Matki Boskiej, która ożyła zapłakała   łzami, co zostało sprawdzone przez eksperta, który uznał że są to łzy człowieka..

 

Author: administrator

Share This Post On

3 komentarze

Submit a Comment