Wstrząsające przepowiednie Nostradamusa na temat POLSKI! “To miasto w Polsce będzie przeklęte” (NAGRANIE)

Nostradamus jest bez wątpienia, jednym z najbardziej docenianych i zasłużonych jasnowidzów, któremu przypisuje się m.in. napływu muzułmanów na tereny Europy i wydarzenia z 11 września

Cała seria wizji Nostradamusa, odnoszących się zarówno do Polski jak i całej Europy rozpoczyna się od prawdziwej fali wysłanników Mahometa, którzy napłyną zarówno do Grecji, Francji, Hiszpanii i nie tylko! Co więcej w pewnej chwili we Francji ilość wyznawców Allaha ma być tak ogromna, że nikt nie będzie wstanie tego opanować i dojdzie do walk, które pochłoną masę niewinnych ludzi, a w konsekwencji doprowadzą do zniszczeń i upadku całego państwa. Francja spłonie, a na świecie zacznie dochodzić do rzeczy, które wizjoner nazwał…?

To co spotka Gdańsk może być naprawdę niezwykłe. Nadejdzie dzień w którym w Polsce wydarzą się rzeczy, których nikt się nie spodziewał. Gdańsk będzie tu pierwszym miejscem. Wydarzy się coś…. Wszystko w NAGRANIU poniżej:

 

Author: administrator

Share This Post On

15 komentarzy

  1. Zakładam, że z powodu Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski, która odbędzie się 19 listopada w Krakowie. Inaczej tego nie da rady wytłumaczyć. Jeżeli tak się stanie to tylko z powodu Intronizacji.

  2. Wiecie dlaczego można cofnąć się w czasie , nawet o 500 lat
    A dlaczego nie można przenieść się w przyszłość , dalej niż na 3 miesiące przód ?
    Zastanówcie się ?

  3. Problem z przepowiedniami Nostradamusa jest taki, że można interpretować je na wiele różnych sposobów i dopasować do wielu różnych wydarzeń.

  4. W świetle wiosennych wydarzeń, przepowiednia Nos tr Adamusa wydaje się bardzo celna. Na konfliktach europejskich urosła potęga USA. Trudno się dziwić,że gdy posady dolara sie chwieja powstaje konflikt w UE.

  5. nostradamós to wrórzka czarodżieika po rozwoió narodów kóltór czytał tak jak wszyscy morze tak a iak nietak to trohę jnaczei jak ówierzom do bendę wielkim i rzyć za darmo bendę to i tak jak kopernik który grabiami zatrzymał słonce odepnowszy śię od niego obraca żiemiom

Submit a Comment