Tajemnicze nagranie podbija sieć! Czy po raz pierwszy uchwycono objawienie DEMONA?

Duchy, demony, a także opętania to tematy, które zawsze wzbudzają wśród ludzi ogromne emocje: Niezależnie od faktu, czy dana osoba w nie wierzy, czy nie! Zawsze bowiem pozostaje możliwość, że się mylimy i któregoś dnia przyjdzie nam się spotkać z siłą, którą dotąd uważaliśmy za fikcję, a teraz stanie się ona prawdziwym dramatem dla nas i całej naszej rodziny.

Atmosferę strachu napędzają jeszcze bardziej mroczne historie, które często oparte są na faktach, a także masa filmów, w których dane osoby ukazują realne wydarzenia ze spotkań z przerażającymi bytami.

Oczywiście zawsze można powiedzieć, że film jest spreparowany i nastawiony wyłącznie na oszukanie ludzi, jednak w sieci da się odnaleźć i te bardziej przerażające, a być może i prawdziwe nagrania, które faktycznie przedstawiają duchy. Mowa o dziwnym filmiku, który ukazuje zwykły pokój w którego tle ukazany jest rysunek Jezusa Chrystusa! W pewnej chwili w tym z pozoru normalnym pomieszczeniu dochodzi do kilku bardzo dziwnych zabiegów, które wykonywane są przez jakąś niewidzialną siłę nieznanego pochodzenia…

Co myślicie o całym filmiku? Uważacie, że naprawdę przedstawia działanie jakiegoś demona lub innej duchowej siły, czy może to sprytnie przygotowany fejk?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment