Przepowiednie medium na 2017 rok i nie tylko- Atak na Papieża, EPIDEMIA i cud (Nagranie)

Craig Hamilton-Parker zyskał naprawdę olbrzymią popularność, gdy okazało się, że poprawnie przewidział Brexit i wygraną Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich! Mężczyzna sam o sobie mówi że jest medium, czyli osobą która potrafi kontaktować się z duchami, a także jasnowidzem i razem z żoną zajmują się tym zawodowo:

Mają oni wykorzystywać swoje zdolności nie tylko w celu pomocy zwykłym ludziom, ale także największym gwiazdom show biznesu. Pan Parker jakiś czas temu postanowił podzielić się ze światem swoimi własnymi wizjami na nadchodzące lata, w tym oczywiście na rok 2017 i trzeba przyznać, że jego przepowiednie szokują. Aby poznać szokujące przepowiednie obejrzyj nagranie poniżej:

Według jasnowidza nadchodzące lata będą bardzo ciężkie, a jednocześnie niezwykle piękne. Czekają nas takie wydarzenia jak choćby spadek wartości EURO, który będzie spowodowany  przez negocjacje Dani i Włoch na temat opuszczenia Unii Europejskiej. Czeka nas także   podział polityczny w Ameryce między Wschodem,a  Zachodem, co będzie spowodowane coraz większą wrogością i rosnącą przestępczością. RESZTA W NAGRANIU PONIŻEJ –

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Najpierw będzie wojna , zresztą już jest , a potem ,, będzie piękny, bowiem ujawnią się światu duchowe siły, a materializm zacznie zanikać. Będzie to początek potężnej transformacji dla Ziemi i jej mieszkańców.”

Submit a Comment