Na cmentarzysku odkryto czaszkę diabła? Prawda o demonach zaczyna wychodzić na jaw (NAGRANIE)

Wydaje nam się, że wiemy już wszystko o Planecie na której żyjemy – że teraz powinnyśmy zająć się jedynie poznawaniem kosmosu. Niestety nie jest to prawda, a  tajemnice które cały czas są odkrywane na Ziemi zaczynają niektórych przerażać. W 1800 roku grupa badaczy w Pensylwanii na terenie Indiańskiego Cmentarzyska odkryła dziwną czaszkę, która jak się później okazało należała do człowieka.  Co najdziwniejsze owa czaszka posiadały rogi…  Wiele osób to znalezisko przekonało do przemyśleń, iż duchowni i artyści którzy tworzyli wizerunki diabłów mogli mieć jakieś informacje na temat ich faktycznego wyglądu i dlatego umieszczali na ich głowach rogi.

Masa osób zwraca także uwagę na to, iż dawniej funkcjonowało mnóstwo legend na temat faktu iż demony przybierają postać człowieka by zstąpić na Ziemię i zapłodnić ludzką kobietą, która następnie ma urodzić  im demoniczne dziecko, które będzie wyglądało prawie identycznie jak ludzie, jednak obdarzone będzie nadprzyrodzonymi zdolnościami. Czyżby faktycznie ta czaszka należała do takiego dziecka demona i człowieka? Co ciekawe owa czaszka znajdowała się  w muzeum w Filadelfii, skąd po czasie zniknęła… Czy ktoś chce przed nami ukryć prawdę?

Warto wspomnieć, że nie jest to już pierwsze takie dziwne znalezisko – Co jakiś czas informowani jesteśmy iż odkryto zagadkowe wydłużone czaszki na temat powstania których wysnuto wiele teorii. Ci bardziej sceptyczni badacze sądzą, że w jakiś sposób człowiek sam mógł doprowadzić do tego iż taki kształt nabrała ludzka czaszka, podczas gdy nie brakuje ludzi, którzy uważają, że owe istoty z takimi czaszkami powstały w wyniki połączenia ludzi z istotami z innych światów.

Author: administrator

Share This Post On