Ksiądz ujrzał ŚMlERĆ Jezusa – Na dowód ma zdjęcia (NAGRANIE)

Gdy zastanawiamy się nad machiną czasu w pierwszej kolejności większość z nas pomyśli o niezwykłości poznania świata przyszłości, w tym urządzeń, znanych z filmów które z pewnością pojawią się za jakiś czas. Tymczasem nie brakuje i ludzi, którzy uważają, że o wiele bardziej niesamowite byłyby podróże w przeszłość i przez to zobaczenie tego wszystkiego, co działo się dziesiątki, setki,a  nawet tysiące lat temu… Aby zobaczyć zdjęcia i poznać szczegóły kliknij w nagranie poniżej:

Co ciekawe informacje na temat powstania przyrządu dzięki któremu można doświadczyć przeszłości są już dostępne od dawna. Egzorcysta, który urodził się w 1925 roku twierdził iż posiada urządzenie, które nazwał Chronowizorem. 

Jego urządzenie nie było więc do końca czymś co My kojarzymy dziś jako maszyna czasu – było raczej czymś w stylu telewizora na którym można było słuchać i oglądać przeszłość. Ojciec Marcella twierdził, że niejednokrotnie przeniósł się w przeszłość i widział m.in. Ukrzyżowanie Jezusa Chrystusa, czy słynne przemówienie Napoleona. Czy ma to coś wspólnego z Watykanem i ich rzekomą współpracą z kosmitami? 

Author: administrator

Share This Post On