Co naprawdę stało się na Marsie? Tajemnicze dziecko z R0SJI ujawnia prawdę (NAGRANIE)

Rosyjski chłopak  mający dziś 20 lat już od najmłodszych lat był niezwykłym dzieckiem! Rodzice twierdzą, że gdy miał 1,5 roku potrafił czytać i miał niesamowitą pamięć, dzięki czemu szybko nauczył się kilku języków.To jednak nie wszystko co wyróżniało chłopaka! Gdy miał on około 7 lat zaczął opowiadać iż dawniej mieszkał na Marsie pod ziemią, ponieważ to wydarzenie sprawiło, że nie mieli Oni atmosfery i tylko tak mogli przetrwać.

Boris stwierdził, że dawniej na Marsie doszło do konfliktu, który sprawiła, że wielu z nich straciło życie, jednak nie wszyscy. Co najciekawsze chłopak opowiadając to wszystko używał fachowych słów, których w tym wieku nie mógł znać. Boris stwierdził, że bywał często na Ziemi jako Marsjanin, jednak wtedy zamieszkiwała ją rasa…

Jest to jedna z ras kosmitów. Jest ich naprawdę wiele, ale na Marsie działo się coś czego nikt nie może wytłumaczyć. Mars ma bardzo różnić się od Ziemi i być wolny od problemów ziemskich jak brak pieniędzy na zakupy świąteczne czy inflacja. Wszystko w NAGRANIU poniżej:

Author: administrator

Share This Post On