Sprawdź, czy kontaktuje się z Tobą Anioł? Znaki od Aniołów, które pozwolą Ci dostrzec, co nadchodzi i co musisz zmienić w swoim życiu

Często szczególnie w trudnych chwilach naszego życia czujemy się samotni, przerażeni i pozostawieni sami sobie. Tymczasem wiele z religii świata naucza że nigdy nie jesteśmy sami, bo zawsze jest przy nas opiekun, który w chrześcijaństwie określany jest mianem Anioła Stróża!  Poniżej nagranie, w którym poznacie kilka  z takich anielskich znaków:

Anioł en często próbuje nam wskazać drogą, pomóc w naszym problemie, jednak przez fakt iż nie jest on istotą fizyczną a przeciętny człowiek nie jest szczególnie rozwinięty duchowo musi to robić poprzez subtelne znaki, które powinny być dla nas wskazówką. Niestety My takie znaki najczęściej ignorujemy.

Bardzo możliwe, że to stąd właśnie wzięło się przekonanie iż Anioły posiadają skrzydła, jednak faktem jest ze pióro nie symbolizuje fizycznych skrzydeł, jednak jest odniesieniem do niebiańskiej siły Anioła. Wiele osób twierdzi, że pod wizerunkiem danego Anioła odnajdowało pióro albo też w swoim mieszkaniu, w którym nie było możliwości by dostał się jakiś ptak. Takie pióro ma być znakiem od istot anielskich i okazaniem nam pewnego wsparcia, a także przekazaniu nam, że nawet w najtrudniejszych momentach nie jesteśmy sami.

Author: administrator

Share This Post On