10 najbardziej niepokojących zdjęć NASA – Co naprawdę żyje w Kosmosie (NAGRANIE)

NASA jest agencją rządu Stanów Zjednoczonych, zajmującą się badaniami przestrzeni kosmicznej. Na temat tej organizacja można odnaleźć mnóstwo teorii spiskowych. Niektórzy twierdzą nawet, że rzeczywistość jeśli chodzi o kosmos jest zupełnie inna od tej, którą przedstawiają nam naukowcy, a wiele zdjęć które ujawnia NASA  jest zwyczajnie fałszywych, a wyłącznie raz na jakiś czas wyciekają prawdziwe fotografię. Dziś przedstawiamy Wam kilka  dziwnych zdjęć, które  pokazało światu NASA. Aby obejrzeć zdjęcia i poznać szczegóły kliknij w nagranie poniżej:

Ta fotografia została zrobiona na powierzchni Księżyca. Zdjęcie zaskoczyło wielu ludzi przede wszystkim przez występowanie na nim dziwnego kształtu, przypominającego postać lub figurę. Czy fotografia świadczy, że na Księżycu znajduje się życie?

Kolejne zdjęcie przedstawia już naszą Planetę Ziemię. Co ciekawe ciężko nie zauważyć na nim liter, które układają się w słowo. Warto wspomnieć, że problemy jeśli chodzi o podteksty i inne mają miejsce także w bajkach, czy filmach. W Królu Lwie od dawna ludzie widzą to same słowo, układające się z pyłu lub też w popularnym filmie animowanym Królewna Śnieżka, w którym królewna pokazuje zupełnie bez powodu znak rogów, który przez wiele osób określany jest znakiem… W NAGRANIU poniżej zdjęcia:

Author: administrator

Share This Post On