Dziwna istota nagrana przy Trumpie? Były prezydent USA współpracuje z kosmitami?

Donald Trump jest postacią bardzo kontrowersyjną! Jedni go kochają i uważają, że wykonuje dobrze swoje obowiązki, natomiast inni są zdania, że to nietolerancyjny i pełni nienawiści człowiek. Nie ważne jakie mamy zresztą zdanie o obecnym prezydencie USA, ale i tak warto zobaczyć zagadkowe nagranie które zostało wykonane podczas jednego z przemówień głowy państwa.

Widzimy na nim pewną kobietę, której internauci zarzucili, że może  pochodzić z obcej cywilizacji. Wszystko przez jej bardzo oryginalne brwi i  ogromne, tajemnicze oczy, które wywołują strach. Warto przypomnieć, że od dawna można odnaleźć wiele teorii spiskowych jakoby podczas zaprzysiężeń prezydentów USA na niebie nagrywano ogromną ilość UFO, które znajdują się bardzo blisko przyszłego prezydenta.

Niektórzy uważają, także że głowy Ameryki bardzo dobrze wiedzą o istnieniu kosmitów,  a nawet są czasami przez nich chronieni. Bardziej kontrowersyjne teorie spiskowe mówią nawet, że prezydenci mogą robić interesy z kosmitami za dostęp do ich technologii. A, Wy co sądzicie o tym wszystkim? Czy naprawdę przy Trumpie nagrano kosmitkę? Czy jej dziwne brwi są efektem  iluzji, które rzekomo mają tworzyć na sobie obcy, by udawać zwyczajnych ludzi?

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

Submit a Comment