W Niemczech nagrano Wilkołaka! “Ta istota była pół człowiekiem pół wilkiem”

Czy Wilkołaki istnieją? Niektórzy twierdzą, że tak. Wspominały o nich już mitologię np. w greckim micie kiedy Zeus za karę zamienia złych ludzi w wilki. Wilkołactwo czasem ma być karą, ale niektórzy chcieli stać się tymi istotami z własnej woli.-

Badacz o którym dziś mowa twierdzi iż były kanclerz Rzeszy nie tylko posiadał żołnierzy, których symbolicznie nazywał Wilkołakami, ale też uważał  iż posiada armię prawdziwych pół wilków pół ludzi. Eric wyznaje iż istnieją  relacje Rosjan, którzy w czasie  walk wchodzili do lasów w poszukiwaniu Wilkołaków, które wysłali  wrogowie. Były kanclerz miał przekonywać swoją armię, iż to po ich stronie stoją Wilkołaki, które w każdej chwili będą mogły im pomóc i  zniszczyć każdego wroga, który śmie się im sprzeciwić. Nie wiadomo, czy  były kanclerz faktycznie wierzył w Wilkołaki, a może zwyczajnie chciał przekonać wojowników, którzy często byli dość zabobonni, że nawet istoty nadprzyrodzone są po ich stronie i dzięki temu dać im siłę do walki. 

W tym miejscu warto przypomnieć wydarzenie do którego miało dojść w 1942 roku, kiedy to w Niemczech odnaleziono ciało rzekomego Wilkołaka. Czy te dwie sprawy mogą się według Was ze sobą łączyć? Czy wierzycie, iż  były kanclerz naprawdę posiadał armię Wilkołaków, a może zwyczajnie kłamał?

Author: administrator

Share This Post On