Ten człowiek twierdzi, że był w piekle i widział Papieża (NAGRANIE)

Czy Papież może trafić do piekła? Ta kobieta tak twierdzi. Miała bardzo tajemnicze doświadczenia, które podzieliły osoby wierzące na dwie strony. Jedni uważają, że coś w tym jest bo Kościół zmierza w złą stronę od dawna, inni jednak mają zupełnie inne zdanie

Kobieta z Togo twierdzi, że od najmłodszych lat doświadcza  mrocznych wizji, w których  Jezus przekazuje jej szokujące informacje na temat nadchodzących  złych zdarzeń i wielu innych rzeczy. Victoria wyznała iż dokładnie 5 października 2014 roku  doświadczyła przerażającej wizji, w której  ujrzała Jezusa, który powiedział jej, że każdy katolik bez wyjątku pójdzie do piekła, dlatego że podąża za złem i zwrócił się ku obłudzie, kłamstwu i złu i co więcej każdy katolik wyznaje nie Boga, ale demona, który z dobrem i prawdą nie ma nic wspólnego.

W pewnej chwili Jezus wskazał palcem w ciemny punkt i to co tam zauważano naprawdę jest niezwykłe. Jest to bardzo mroczna sprawa pełna tajemnic. Wszystko w nagraniu poniżej. Co sądzicie o wyznaniu kobiety? Czy według Was faktycznie mówi prawdę, a może zwyczajnie kłamie? A może jej wizje pochodzą od zła? A, Wy co o tym sądzicie?

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment