Przepowiednie Jackowskiego na 2018 rok! Krew w Rzymie i szokujący… (NAGRANIE)

Krzysztof Jackowski jest polskim jasnowidzem. Mężczyzna twierdzi, że pomagał policji w wielu sprawach  z pozytywnych skutkiem,a  także pomaga zwykłym ludziom w odnajdowaniu zaginionych krewnych. Jackowski rok temu poprawnie przepowiedział zmianę w rządzie PiS co do ustąpienia pani premier Beaty Szydło na rzecz pewnego mężczyzny.https://www.youtube.com/watch?v=zDp3QUKGwkI

Według jasnowidza świat 2018 roku pełny będzie świetnie zorganizowanych zamachów.Szczególnie ataki będą dotyczyć Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii, a być może też Rzymu. Wybuchnie też wielka afera, a wiele walut które dziś są bardzo silne mocno osłabnie.Duże problemy czekają też Unię Europejską. Jackowski przekonuje też, że za jakiś czas wybuchnie wojna, która zacznie się na Bliskim Wschodzie. Jasnowidz uważa, że o wojnę z Koreą Północną powinnyśmy być spokojnymi, bo Trump nie zaatakuje Kim Dzong Una  gdyż zajmie się czymś zupełnie innym – czymś co da mu jeszcze większe poparcie niż ma aktualnie.

Co sądzicie o wizjach Jackowskiego? Czy według Was się wypełnią? Co sądzicie o poprawnej przepowiedni mężczyzny co do zmiany premiera? Czy według Was to faktycznie dowód na posiadanie przez niego daru jasnowidzenia, a może to po prostu zwykły szczęśliwy traf? Poniżej przepowiednie na 2017. W jakim stopniu według Was się spełniły?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment