Podróżnik w czasie ujawnia światu zdjęcie z 6000 roku? (NAGRANIE)

Rzekomych podróżników w czasie ostatnio jakoś zaczyna przybywać! Zazwyczaj jednak ludzie z innych czasów nie podają żadnych szczególnych dowodów, by potwierdzić swoją tezę, inaczej jest natomiast  z tym mężczyzną, który przedstawił światu zdjęcie z bardzo dalekiej przyszłości  – przynajmniej tak twierdzi!

Mężczyzna wyznał iż  nie może pokazać swojej twarzy, gdyż boi się o to co mogą mu zrobić Ci którzy nie lubią przekazywania prawdy. Twierdzi iż został wysłany w przyszłość w celu spełnienia pewnej misji. Co więcej wyznał iż czasy które widział to świat maszyn, które panują nad ludźmi i to one są dla ludzi rządem. Mężczyzna przedstawił także światu fotografie, która ma ukazywać jak wyglądają czasy w które on się przeniósł.

Niestety problem w tym, że zdjęcie nie jest szczególnie wyraźne i wiele osób twierdzi, że historia podróżnika jest zwyczajnie zmyślona, natomiast mężczyzna wyznał że fotografia tak wygląda ponieważ przenoszenie się w czasie lub przestrzeni często może skończyć się pewnymi zniekształceniami jak jedna noga która nagle zniknęła, czy właśnie zdjęcie, które zostało rozmazane. A, Wy co o tym sądzicie? Czy wierzycie w historię mężczyzny?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment