Ten Polak twierdzi, że jest Podróżnikiem w Czasie – Widziałem Polskę za 60 lat (NAGRANIE)

Od dawna trwają dyskusje na temat tego, czy można podróżować w czasie. Jedni twierdzą, że jak najbardziej, inni że da się oczywiście ale tylko w przeszłość, a jeszcze inni że zupełnie nie jest to możliwe. Dziś przedstawimy Wam 10 podróżników w czasie i podamy co zapowiadają dla świata na lata po 2019 roku. Jednym z podróżników jest mężczyzna, który twierdzi, że był w roku 2080 i zdradza jak wygląda Polska przyszłości.

Na naszą skrzynkę dostajemy dziennie mnóstwo maili. Dlatego nie na każdy udaje nam się odpisać i czasami piszecie do nas oburzeni, że napisaliście swoje paranormalne przeżycia i nie pojawiły się one w filmie, ani nawet nie otrzymaliście odpowiedzi.

To dlatego, ze tych maili jest naprawdę dużo i nie na wszystkie jesteśmy wstanie odpisać. Wracając jednak do tematu. W 2018 roku na naszego maila przyszła wiadomość od Patryka B. który twierdzi, że podróżował w czasie. Jego historia jest bardzo szokująca, może trochę za, dlatego tak długo zastanawialiśmy się czy ją Wam przestawić, ale w końcu się zdecydowaliśmy. Zapraszamy do oglądania filmiku poniżej:

Author: administrator

Share This Post On