Ostateczne 0strzeżenie Z Nieba! Ojciec Pio Ujawnił, jak zacznie się Koniec Świata (NAGRANIE)

Czy te tajemnicze chwile zbliżają się szybkimi krokami? Czy słowa wizjonera bardzo silnie związanego z polskim papieżem są bardzo silnie powiązane z naszymi czasami? Czy istnieją przedmioty, które są przeklęte? Na aukcjach w Internecie można zakupić naprawdę tajemnicze przedmioty, które według wielu opinii niosą ze sobą tajemnicze energie. Wielu mistyków twierdzi, że za pomocą tajemniczych rytuałów można zamknąć w danej rzeczy dobrą lub złą energię.

Jego historia jest dość niepokojąca, bo podobno artysta miał stworzyć go z esencji swojego ciała połączonej z olejem. Następnie gdy skończył obraz miał dobrowolnie odejść z tego świata. Potem obraz trafił do starszej kobiety, która następnie dała go wnukowi, któremu bardzo się on podobał. Czy biblijne proroctwa spełniają się, a wiele osób stara się tego nie widzieć?

Ojciec Pio bardzo szczegółowo opisał tajemnicze dni, gdy Słońce ma zgasnąć a Jezus powróci na Ziemię. Co ciekawe wiele osób uważa, że jego słowa spełniają się na naszych oczach – Tym bardziej po tym tajemniczym wydarzeniu jakie miało miejsce w tym kościele. Na dowód ujawniono bardzo dziwne zdjęcie, które może dowodzić, że przepowiednie Ojca Pio wypełniają się, a Trzy dni ciemności są coraz bliżej. Ojciec Pio pisał na tematy takie jak inflacja i koniec Europy ale to nie jest koniec: Wszystko w nagraniu poniżej –

Author: administrator

Share This Post On