“Wewnątrz Ziemi żyją dziwne stworzenia. ” Żołnierz ujawnia prawdę (NAGRANIE)

Na temat wnętrza naszej planety tak naprawdę nie mamy zbyt wiele informacji. Naukowcy głównie opierają się na środkach pośrednich gdyż temperatura wnętrza Ziemi sięga tak wysokich wyników, że żadne urządzenie elektryczne tego nie wytrzyma. Nic więc dziwnego, że na temat wnętrza naszej planety jest tak wiele niepewności i tak wiele pytań.

Natomiast liczne legendy o tym co znajdują się we wnętrzu naszej planety istniały jeszcze zanim naukowcy zaczęli badać ten temat. Od dawna mówiono sporo na temat Agharthy czyli tzw. królestwa wewnątrz Ziemi w którym inflacja czy brak pieniędzy to fikcja. To kraina pełna diamentów i złota. To królestwo było poszukiwano przez niemieckiego polityka, który ma na swoim koncie tak wiele zła, że chyba nie trzeba go przedstawiać. To on w znaczący sposób wpłynął na świat. Pytanie czy odszedł, czy skrył się wewnątrz Ziemi. Ta relacja może to potwierdzić…

Ta książka opisuje co znajduje się wewnątrz Ziemi i kto tam żyje. Są to istoty tajemnicze, których natura może z pewnością szokować. Czego od nas chcą i czy są przyjaźni, a także jakie zwierzęta żyją wewnątrz Ziemi dowiecie się w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On