Zakonnica miała wizję! Poznała, kiedy urodzi się ANTYCHRYST. Będziesz w szoku (NAGRANIE)

Ostatnio film Zakonnica II zyskuje popularność w kinach. Ale czy jest coś mroczniejszego niż ten film? Piekło to jeden z popularniejszych tematów jeśli chodzi o religię chrześcijańską. Biblia wspomina o nim wielokrotnie. Opisuje je jako coś przerażającego, coś ostatecznego, coś co sprawi niepokój i zniszczenie jakiego nawet nie możemy sobie wyobrazić.

Niektórzy ludzi twierdzą, że gdy na chwilę ich serce przestało bić oni przenieśli się do zaświatów. Większość jednak takich ludzi mówi o dobrych uczuciach, o złotym tunelu, o uczuciu szczęścia i niechęci do wracania na Ziemię. Pojedyncze osoby twierdzą, że było zupełnie odwrotnie.

Niewielu jest takich, którzy twierdzili że byli w piekle, ale są tacy. Wśród nich można np. wymienić doktora który twierdził, że przeniósł się do ciemnego tunelu gdzie widział mroczne postacie. Dziś jednak zajmiemy się tematem zakonnicy, która przeniosła się do piekła na aż 5 lat. Przeżyła tam coś czego raczej nie można sobie wyobrazić, ale jak twierdziła musiała to przeżyć by pomóc bliźniemu. Ujawniła datę narodzin antychrysta – wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On