Tajemnicze stworzenie nagrane w lesie! Czy ma to coś wspólnego z kosmitami?

Kiedy myślimy o obcych traktujemy ich zazwyczaj jako coś zbiorowego. Jedną grupę niezwykłych istot. Tymczasem odmian obcych może być naprawdę sporo. Wiele osób opisywało swoje spotkania z kosmitami. Zazwyczaj mówili o niskich istotach z dużymi oczami i wielkimi głowami. To mają być Szaraki, które według relacji porwanych ludzi mają pochodzić z systemu Zeta Reticuli, a ich oczy mają posiadać niezwykłe właściwości, które negatywnie wpływają na psychikę ludzi.

To jest jeden rodzaj obcych. Ale są też np. ludzie jaszczury, czyli tzw. ludzie gady, którzy traktowani są zazwyczaj jako Ci najgorsi. Tajemnicze istoty, które wyglądają jak ogromne jaszczury i mogą zmieniać swoje oblicze. To oni podobno ukrywają się pod postaciami wpływowych ludzi i powoli przejmują nasz świat. Przejdźmy jednak do tych obcych na których dziś się skupimy

Chodzi tu o insektoidy które co ciekawe pojawiają się w kilku relacjach ludzi którzy przeżyli niewyjaśnione zdarzenia. Ufololog Brian Thompson twierdzi, że jego znajoma wyznała mu, że w 1957 roku w Cincinnati widziała jednego z tych kosmitów czyli ogromną modliszkę.

Author: administrator

Share This Post On