10-letni jasnowidz ujawnił, kim naprawdę jest PUTlN (Nagranie)

Sny prorocze. To wbrew pozorom temat, który dotyczy wielu osób na całym świecie. Większość z nas ma czasem sny, które potem się wypełniają. Najczęściej niestety nie zdajemy sobie z tego sprawy gdyż nie pamiętamy swych snów i przez to tracimy dar marzeń sennych, które mogą nas wiele nauczyć, ale też przestrzec przed problemami.

Nie ważne czy wierzymy w proroctwa i magię to symbolika senna nie jest żadną pseudonauką. W snach objawiają się nasze największe lęki, nasze pragnienia, marzenia. Możemy śnić świadomie i kontrolować własny sen. To nie są czary, a nauka. Temu nikt nie może zaprzeczyć. Wiele osób jednak twierdzi, że sny nie są tylko wytworem naszego umysłu, ale mogą pozwolić nam doznawać wizji przyszłości. I to za pomocą kart tarota i ćwiczeń wizualizacji można rozwinąć zdolności jasnowidzenia a nawet widzenia duchów czyli bycia medium. Szczególnie łatwiej osiągnąć to teraz w czasie Halloween lub Dziadów kiedy granica między światami jest wyjątkowo nikła.

Ten chłopak od urodzenia doświadczał tajemniczych stanów, w których był wstanie przepowiadać przyszłość. Od początkowych lat był jasnowidzem i posiadał szósty zmysł, który pozwolił stworzyć mu liczne przepowiednie dla Polski i całego świata. Według jego proroctw zbliża się coś przełomowego i ostatecznego. Jego przepowiednie znajdziecie w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On