Naukowcy twierdzą, że kolejny etap ewolucji człowieka to LUDZIE GADY (NAGRANIE)

Jadowici ludzie. Naukowcy przekonują, że za pewien czas to określenie może nabrać zupełnie innego, jeszcze bardziej niepokojącego znaczenia. Humanoidalne węże pojawiały się w mitologiach i religiach świata. W mitologii hinduskiej występowali Nagowie czyli jadowite byty mieszkające we wnętrzu Ziemi, których dół ciała był wężowym natomiast góra ludzka. Te istoty umiały zmieniać formę. Aztekowie wierzyli np. w boga Pierzastego węza, który jest współtwórcą świata o ciele węże.. Bóg potrafił przemieniać się w człowieka.

W Biblii także mamy wspomnienie o niezwykłym wężu, który potrafił komunikować się z ludźmi. I wreszcie dochodzimy do aktualnych niezwykłych teorii w które wierzy naprawdę sporo osób na świecie.

Jest jeszcze teoria o tym, że wśród nas istnieją niezwykłe istoty. Dotyczy ona tego iż wśród nas żyją humanoidalne gady, które podobno przybyły z Kosmosu by powoli przejąć rządy na naszej planecie. Według teorii te istoty mają zdolności zmiany formy dzięki czemu mogą wyglądać jak zwykli ludzie choć tak naprawdę są łuskowatymi, ogromny stworami z ogonami. Pamiętajmy jednak że to tylko teorie, w które można wierzyć lub nie. Zdaniem niektórych ostatnia teza naukowców może jednak potwierdzać, że coś w tym wszystkim może być… Wszystko w NAGRANIU poniżej:

Author: administrator

Share This Post On