Dziwne zachowanie Słońca nagrane na niebie!

Tysiące ludzi 13 października 1917 w Cova da Iria koło Fatimy w Portugalii miało zauważyć tajemnicze zjawisko związane ze Słońcem. Wszystko zaczęło się gdy spadł bardzo silny deszcze, a potem nagle pojawiło się Słońce i zaczęło podobno wirować na niebie co przypominało jakiś mistyczny taniec. Siła Słońca była tak silna, że szybko wysuszyła wszystkich z efektów ulewnego deszczy. Wszystko to Trwało to około 10 minut. Wielu ludzi miało się wtedy naprawdę wystraszyć gdyż sądzili, że nadchodzi koniec świata. Co ciekawe dziwne zjawisko potwierdziły nie tylko osoby wierzące, ale też takie, które są dalekie od wiary w paranormalne zjawiska czy religie.

Według wierzących był to cud, choć wielu sceptyków ma i swoje wytłumaczenia całego zjawiska np. podaje sę, że tzw. taniec Słońca to po prostu złudzenie optyczne sceptyków dlatego, ze ludzie zbyt długo patrzyli na Słońce. Robili to dlatego, gdyż oczekiwali cudu, który miała sprawić Maryja. Czy było to paranormalne zjawisko, czy raczej nic niezwykłego pewnie na 100% nigdy się tego nie dowiemy. Niektórzy też badacze zjawisk niewyjaśnionych podają teorie, że dziwne Słońce w rzeczywistości wcale nie musiało być gwiazdą, ale np. statkiem obcych który poruszał się w powietrzu co przypominało taniec.

Warto wspomnieć, że inne bardzo interesujące działanie Słońca nagrano i całkiem niedawno. Na nagraniu wygląda jakby Słońce zwiększało się i zmniejszało. Naprawdę wygląda to imponująca, a czy jest to coś paranormalnego jak Wy myślicie? I czy jest to cud, a może coś zupełnie innego?

Author: administrator

Share This Post On