Jan Paweł II przed ŚMlERCIĄ wykonał Egzorcyzm- Po latach ujawniono nagranie

Jan Paweł II był papieżem, który przez wielu Polaków uważany jest za najlepszego Ojca świętego ze wszystkich. Ludzie twierdzili, że jest nie tylko niezwykle mądry, ale i bardzo ludzki, a przy tym posiada potężna i niezwykłą wiarę w Boga, a także bardzo ufał Matce Jezusa Maryi. To Maryja podobno miała go uratować przez mrocznym losem 13 maja 1981 roku. Potem bardzo długo Jan Paweł II miał dziękować Matce Jezusa iż wtedy uratowała mu życie.

Jan Paweł II według wielu świadków miał być wielu niezwykłych umiejętności przekazanych przez samego Boga. Papież miał uzdrowić wiele osób w tym chłopca imieniem Piotruś, który cierpiał w związku z guzem mózgu. Uzdrowił też Angelę Baronii, która walczyła z chorobą szpiku kostnego. Jan Paweł II również jako kapłan miał być doświadczony w wykonywaniu egzorcyzmów i odpędzaniu demonów. Okazuje się, że zdaniem egzorcysty Mariana Rajchela ta zdolność dalej jest ważna nawet po śmierci papieża. Otóż wielu egzorcystów np. Gabrel Amorth wprost mówi, że demony bardzo boją się Jana Pawła.

Egzorcysta Amorth zapytał nawet demona dlaczego tak boi się polskiego papieża, na to on odpowiedział że to dlatego, że zniszczył… NAGRANIE z egzorcyzmu możecie zobaczyć w filmie poniżej! Zapraszamy do obejrzenia i wyrażenia swojej opinii w komentarzu:

Author: administrator

Share This Post On