Tajemnicze słowa Jezusa, które ujawniają mroczny fakt o Kosmitach! (NAGRANIE)

Czy obcy ujawnią się światu? Może już się ujawnili, ale tylko nielicznym? Dziś będzie właśnie o postaci, która miała ujrzeć obce cywilizacje i zarazem to co nadchodzi szybkimi krokami… Biblia to jedna ze Świętych Ksiąg religii świata, która opisuje historię stworzenia świata, ludzi, zwierząt i nadejścia Mesjasza w postaci Jezusa, który oddaje swoje życie by zbawić człowieka. Biblia opisuje też wiele innych rzeczy jak np. koniec świata, kiedy do naszej planety ma nadejść prawdziwa fala zniszczeń i mrocznych zdarzeń.

Wtedy na świecie pojawi się antychryst, który będzie przewodzić siłą ciemności. Ostatecznie jednak zostanie pokonany, a Ziemia przeminie i powstanie nowy świat. Czy jednak Biblia opisuje też obce cywilizacje i zjawisko UFO? Wiele osób twierdzi, że tak…

Wiele fragmentów opisuje niezwykłe przypadki, które aż ciężko by nie skojarzyły nam się z kosmitami np. objawienie latającego Tronu Boga i dziwnych humanoidalnych istot, które unosiły się w powietrzu w tajemniczych okręgach.Są też opisy zabrania do nieba czyli ludzi, którzy nagle po prostu unieśli się w przestworza i znaleźli się w innym świecie. Czy to opisy jak obcy zabierają ludzi na swój statek? Takich przykładów jest wiele, jednak dziś nie o tym. Wspomnimy za to o przypadku człowieka, który na chwilę doznał stanu śmlerci klinicznej i trafił do dziwnego miejsca. To tam spotkał Jezusa. Wszystko o tym w NAGRANIU poniżej:

Author: administrator

Share This Post On