W Sklepie LIDL dochodzi do paranormalnych Zjawisk? (NAGRANIE)

Czy Trójkąt Bermudzki i sklep Lidl mogą mieć ze sobą coś wspólnego…? Otóż okazuje się, że zakupy i paranormalne zjawiska mogą być w tym przypadku powiązane. Trójkąt Bermudzki jest obszarem Atlantyku w rejonie Bermudów z którym związanych jest sporo dziwnych zjawisk i tajemniczych wydarzeń. Już sam Krzysztof Kolumb pisał, że zauważył w tym rejonie bardzo dziwne światła.

Zniknęło tam potem mnóstwo samolotów i statków np.  w 1945 roku po prostu wyparowało 5 samolotów w których znajdowało się 14 osób. Na chwilę przed zniknięciem jedna z osób z tych samolotów poinformowała bazę że ich wszystkie urządzenia nawigacyjne po prostu przestały działać. Samoloty nigdy nie zostały odnaleziono, ale to nie wszystko. W 1950 zniknął też samolot transportowy na którym znajdowało się ponad 50 osób.  Zaginął też statek  V. A. Fogg, który co prawda udało się odnaleźć, jednak wszyscy ludzie którzy na nim wcześniej byli po prostu zniknęli poza kapitanem, który siedział w fotelu. Niestety nie był wstanie już powiedzieć ani słowa. W rejonie Trójkąta mnóstwo razy zgłaszono także, że urządzenie elektryczne wariują i nie nadają się do użytku.

Tajemniczych przypadków w Trójkącie Bermudzki na Atlantyku było naprawdę mnóstwo i nie sposób ich wszystkich wymienić, jednak czy podobny Trójkąt Tajemnic znaleziono w sklepie. Konkretnie chodzi tu o market Lidl, który jest dobrze znanym sklepem w naszym kraju, gdzie wiele osób codziennie kupuje jedzenie i inne potrzebne artykuły spożywcze.

Author: administrator

Share This Post On