Posąg Jezusa na krzyżu ożył podczas Mszy – Znak dla świata? Nagranie zadziwia

Witajcie w specjalnym filmie na kanale Zjawiska Niewyjaśnione stworzonym z okazji przekroczenia progu 200 tysięcy subskrypcji. Film jest wyjątkowy z racji tego, że otwiera nową serię na tej platformie, w której będziemy Wam pokazywali zbiory paranormalnych lub po prostu przerażających nagrań, które w jakiś sposób są warte takiego przedstawienia. Dajcie znać jak podoba Wam się pierwszy odcinek tej serii i oczywiście jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za 200 tysięcy subskrypcji.

Kościoły zazwyczaj kojarzymy ze spokojem, duchowością i miłością. Wiele osób chodzi tam by oddać się modlitwie i na chwilę zapomnieć o problemach świata codziennego. Tymczasem w Kościołach często dzieją się rzeczy, które nie wiele mają wspólnego z czymś dobrym, a wręcz przeciwnie.. Dziś przedstawimy Wam 5 nagrań z różnych kościołów, które mogą Was naprawdę mocno przestraszyć, dlatego też nie polecamy tego filmu osobom bardzo wrażliwym. Po tych nagraniach będziemy mieć też dla Was specjalny bonus, w postaci przerażających zdjęć, związanych z duchownymi, zakonnicami, kościołami i nie tylko.

W Kościołach często nagrywa się coś niesamowitego. Czy zjawiska paranormalne faktycznie istnieją! Te niezwykłe nagrania z Kościołów mogą to udowadniać?

Author: administrator

Share This Post On